Hlavná stránka

Posted on by

[metaslider id=219]

Vitajte na stránkach NOE – Nových odborov energetikov

Sme členmi odborového zväzu AIOS, ktorý je alternatívou štandardných odborových organizácií. Od samotného začiatku boli pre nás MODERNÉ ODBORY AIOS jednoznačnou voľbou a to najmä pre ich nezávislosť, apolitickosť, ako aj nadštandardný profesionálny a ľudský prístup.

Náš vznik bol podnietený zhoršujúcimi sa pracovnými  podmienkami v skupine SSE-D a.s., ako aj z hľadiska nás zamestnancov neakceptovateľným novým systémom riadenia spoločnosti, ktorý bol zavedený po príchode strategického investora a v neposlednom rade absolútnou stratou dôveryhodnosti pôvodnej odborovej organizácie pôsobiacej na pôde SSE-D a.s.

Našim cieľom je navrátenie firemnej kultúry, v ktorej je zamestnanec váženým členom a nie len zložkou s osobným číslom slúžiacou na vytváranie zisku, výrazné zlepšenie pracovných podmienok, zníženie nadmerného zaťaženia zamestnancov, ako aj zlepšenie sociálnej politiky zamestnávateľa voči zamestnancom.

V NOE sa na rozhodovaní a smerovaní podieľajú všetci naši členovia spoločne. Poskytovanie včasných a aktuálnych informácií o dianí v podniku, plánovaných zmenách, či vnútropodnikových aktivitách je pre nás samozrejmosťou.

 

Tím NOE